EM Technológia

Zdravá pôda bez chémie - úroda bohatá na živiny!

Úrodnosť, kvalita a zdravie našich záhrad závisí predovšetkým od kvality pôdy, v ktorej pestujeme rastliny. Na to, aby sme mohli vytvoriť ekologicky čistú záhradu, potrebujeme oživiť, zregenerovať pôdu, ktorá je takmer všade zničená pesticídmi a inými chemickými látkami. Prípravok Oasis EM-1 je účinným pomocníkom pri obnove pôdy. Nie je to obyčajné hnojivo, ale je to živá tekutina, ktorá obsahuje veľké množstvo EM -účinných mikroorganizmov.

Použitie účinných mikroorganizmov "EM - technológia" - je jednou z najsľubnejších smerov rozvoja poľnohospodárstva.

Je to symbióza rôznych typov mikroorganizmov, ktorá určuje vysoké výsledky používania prípravkov vyrobených EM technológiou.

Okrem riešenia problémov ekológie a poľnohospodárstva, vďaka prípravku OASIS EM-1 dokonale vyriešite aj domáce problémy. Prípravok veľmi účinne odstraňuje pachy, zabraňuje tvorbe prachu, zbavuje priestor patogénnych mikroorganizmov, roztočov a iné.


EM technológia
urobila veľkú revolúciu v oblasti mikrobiológie, ktorá umožňuje výrazne zlepšiť kvalitatívne zloženie pôdy, čo priamo ovplyvňuje flóru a tým pôda začína menej trpieť, produkovať viac plodín a predchádzať mnohým chorobám. 

Pretože väčšina zeme je "chorá", prevažuje v nej patogénne vodcovstvo. Aplikácia prípravku Oasis EM-1 do pôdy potláča patogénnu mikroflóru a výsledkom je, že väčšina mikroorganizmov je naladená na regeneráciu a zvýši sa produktívna sila celej pôdy. Pôda sa tým ošetrí. 

Takáto pôda sa v priebehu 3- 5 rokov takmer úplne obnoví a docieli sa vysoká prírodná plodnosť bez použitia chemických hnojív a pesticídov. Pri minimálnych nákladoch môžete získať vysoké výnosy tej najvyššej kvality.